KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636271
nr 1363 6271
Hasse Froom
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, "Lofoten", Signerad. Olja på duk, 49x66 cm
Hasse Froom, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:39:38
27/11 20:30:44